Logo

Działka na sprzedaż, 807,00 m², oferta nr RUNI876

650 000 zł

805 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łódź, Górna

Działka 807,00 m², oferta nr , RUNI876, Łódź, Górna, Górna
RUNI876 - zdjęcie nr 0
RUNI876 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 807 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

805 zł

Powierzchnia:

807,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą