Logo

Działka na sprzedaż, 4 897,00 m², oferta nr 4/29/01/2020

822 000 zł

168 zł /m²

Rata 3 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Lędziny, Pokoju

Działka 4 897,00 m², oferta nr , 4/29/01/2020, Lędziny, Pokoju
4/29/01/2020 - zdjęcie nr 0
4/29/01/2020 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 4897 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

168 zł

Powierzchnia:

4 897,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą