Logo

Działka na sprzedaż, 1 209,00 m², oferta nr SGBATE584

178 260 zł

147 zł /m²

Rata 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Łaziska, Powstańców Śląskich

Działka 1 209,00 m², oferta nr , SGBATE584, Łaziska, Powstańców Śląskich
SGBATE584 - zdjęcie nr 0
SGBATE584 - zdjęcie nr 1
SGBATE584 - zdjęcie nr 2
SGBATE584 - zdjęcie nr 3
SGBATE584 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1209 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

147 zł

Powierzchnia:

1 209,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą