Logo

Działka na sprzedaż, 1 962,00 m², oferta nr SGHOVE933

207 000 zł

106 zł /m²

Rata 969 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Lądek-Zdrój, Widok

Działka 1 962,00 m², oferta nr , SGHOVE933, Lądek-Zdrój, Widok
SGHOVE933 - zdjęcie nr 0
SGHOVE933 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1962 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

106 zł

Powierzchnia:

1 962,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą