Logo

Działka na sprzedaż, 939,00 m², oferta nr SGTIRY194

220 000 zł

234 zł /m²

Rata 1 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kuby-Młyny

Działka 939,00 m², oferta nr , SGTIRY194, Kuby-Młyny
SGTIRY194 - zdjęcie nr 0
SGTIRY194 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 939 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

234 zł

Powierzchnia:

939,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą