Logo

Działka na sprzedaż, 3 682,00 m², oferta nr FRP-GS-197370-3

419 000 zł

114 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Krzyż Wielkopolski

Działka 3 682,00 m², oferta nr , FRP-GS-197370-3, Krzyż Wielkopolski
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 2
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 3
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 4
FRP-GS-197370-3 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

114 zł

Powierzchnia:

3 682,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą