Logo

Działka na sprzedaż, 730,00 m², oferta nr SGVOSU142

139 000 zł

190 zł /m²

Rata 650 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Krosno

Działka 730,00 m², oferta nr , SGVOSU142, Krosno
SGVOSU142 - zdjęcie nr 0
SGVOSU142 - zdjęcie nr 1
SGVOSU142 - zdjęcie nr 2
SGVOSU142 - zdjęcie nr 3
SGVOSU142 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 730 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

190 zł

Powierzchnia:

730,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą