Logo

Działka na sprzedaż, 19,05 m², oferta nr SGNARU422

79 000 zł

4 147 zł /m²

Rata 370 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Krościenko Wyżne

Działka 19,05 m², oferta nr , SGNARU422, Krościenko Wyżne
SGNARU422 - zdjęcie nr 0
SGNARU422 - zdjęcie nr 1
SGNARU422 - zdjęcie nr 2
SGNARU422 - zdjęcie nr 3
SGNARU422 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 19.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 147 zł

Powierzchnia:

19,05 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą