Logo

Działka na sprzedaż, 40,75 m², oferta nr SGLIMU638

179 000 zł

4 393 zł /m²

Rata 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Krościenko Wyżne

Działka 40,75 m², oferta nr , SGLIMU638, Krościenko Wyżne
SGLIMU638 - zdjęcie nr 0
SGLIMU638 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 40.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 393 zł

Powierzchnia:

40,75 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą