Logo

Działka na sprzedaż, 10 400,00 m², oferta nr 6276

7 300 000 zł

702 zł /m²

Rata 34 155 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Zwierzyniec, al. Waszyngtona, Jerzego

Działka 10 400,00 m², oferta nr , 6276, Kraków, Zwierzyniec, al. Waszyngtona, Jerzego
6276 - zdjęcie nr 0
6276 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 10400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

702 zł

Powierzchnia:

10 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą