Logo

Działka na sprzedaż, 1 299,00 m², oferta nr SGNEGE800

65 000 zł

50 zł /m²

Rata 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Koprzywnica, Jasińskiego

Działka 1 299,00 m², oferta nr , SGNEGE800, Koprzywnica, Jasińskiego
SGNEGE800 - zdjęcie nr 0
SGNEGE800 - zdjęcie nr 1
SGNEGE800 - zdjęcie nr 2
SGNEGE800 - zdjęcie nr 3
SGNEGE800 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1299 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

1 299,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą