Logo

Działka na sprzedaż, 3 017,00 m², oferta nr LER-GS-3197

198 000 zł

66 zł /m²

Rata 926 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Konopnica

Działka 3 017,00 m², oferta nr , LER-GS-3197, Konopnica
LER-GS-3197 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

3 017,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą