Logo

Działka na sprzedaż, 1 407,00 m², oferta nr SYFU771

633 150 zł

450 zł /m²

Rata 2 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Koninko

Działka 1 407,00 m², oferta nr , SYFU771, Koninko
SYFU771 - zdjęcie nr 0
SYFU771 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1407 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

450 zł

Powierzchnia:

1 407,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą