Logo

Działka na sprzedaż, 1 900,00 m², oferta nr SGTITO144

1 990 000 zł

1 047 zł /m²

Rata 9 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Komorów

Działka 1 900,00 m², oferta nr , SGTITO144, Komorów
SGTITO144 - zdjęcie nr 0
SGTITO144 - zdjęcie nr 1
SGTITO144 - zdjęcie nr 2
SGTITO144 - zdjęcie nr 3
SGTITO144 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 047 zł

Powierzchnia:

1 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą