Logo

Działka na sprzedaż, 1 571,00 m², oferta nr SGJUCU923

157 100 zł

100 zł /m²

Rata 735 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kolonia Lesiów

Działka 1 571,00 m², oferta nr , SGJUCU923, Kolonia Lesiów
SGJUCU923 - zdjęcie nr 0
SGJUCU923 - zdjęcie nr 1
SGJUCU923 - zdjęcie nr 2
SGJUCU923 - zdjęcie nr 3
SGJUCU923 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1571 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

1 571,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą