Logo

Działka na sprzedaż, 3 178,00 m², oferta nr PRP-GS-72649

1 250 000 zł

393 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Zagórze, Prosta

Działka 3 178,00 m², oferta nr , PRP-GS-72649, Kielce, Zagórze, Prosta
PRP-GS-72649 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-72649 - zdjęcie nr 1
PRP-GS-72649 - zdjęcie nr 2
PRP-GS-72649 - zdjęcie nr 3
PRP-GS-72649 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3178 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

393 zł

Powierzchnia:

3 178,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą