Logo

Działka na sprzedaż, 3 130,00 m², oferta nr PRP-GS-68761

1 190 000 zł

380 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Piaski

Działka 3 130,00 m², oferta nr , PRP-GS-68761, Kielce, Piaski
PRP-GS-68761 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-68761 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3130 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

380 zł

Powierzchnia:

3 130,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą