Logo

Działka na sprzedaż, 3 300,00 m², oferta nr GH943567

990 000 zł

300 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Kielce, Ostra Górka, Łopianowa

Działka 3 300,00 m², oferta nr , GH943567, Kielce, Ostra Górka, Łopianowa
GH943567 - zdjęcie nr 0
GH943567 - zdjęcie nr 1
GH943567 - zdjęcie nr 2
GH943567 - zdjęcie nr 3
GH943567 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

3 300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą