Logo

Działka na sprzedaż, 1 766,00 m², oferta nr RIGI485

135 000 zł

76 zł /m²

Rata 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kielanówka

Działka 1 766,00 m², oferta nr , RIGI485, Kielanówka
RIGI485 - zdjęcie nr 0
RIGI485 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1766 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

76 zł

Powierzchnia:

1 766,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą