Logo

Działka na sprzedaż, 1 148,00 m², oferta nr 5542/260/OGS

344 400 zł

300 zł /m²

Rata 1 611 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kczewo

Działka 1 148,00 m², oferta nr , 5542/260/OGS, Kczewo
5542/260/OGS - zdjęcie nr 0
5542/260/OGS - zdjęcie nr 1
5542/260/OGS - zdjęcie nr 2
5542/260/OGS - zdjęcie nr 3
5542/260/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1148 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

1 148,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą