Logo

Działka na sprzedaż, 1 750,00 m², oferta nr SGVAFI338

499 999 zł

286 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kawęczyn

Działka 1 750,00 m², oferta nr , SGVAFI338, Kawęczyn
SGVAFI338 - zdjęcie nr 0
SGVAFI338 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1750 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

286 zł

Powierzchnia:

1 750,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą