Logo

Działka na sprzedaż, 3 546,00 m², oferta nr 3/1/03/2026

700 000 zł

197 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Katowice, Zawodzie, Bohaterów Monte Cassino

Działka 3 546,00 m², oferta nr , 3/1/03/2026, Katowice, Zawodzie, Zawodzie, Bohaterów Monte Cassino
3/1/03/2026 - zdjęcie nr 0
3/1/03/2026 - zdjęcie nr 1
3/1/03/2026 - zdjęcie nr 2
3/1/03/2026 - zdjęcie nr 3
3/1/03/2026 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3546 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

197 zł

Powierzchnia:

3 546,00 m²

Działka na sprzedaż, 3 546,00 m², Katowice, Zawodzie, Bohaterów Monte Cassino, 3/1/03/2026 | Tabelaofert.pl