Działka na sprzedaż, 951,00 m², oferta nr 4/15/02/2026
250 000 zł
263 zł /m²
Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Plures
Katowice, Zawodzie, Bohaterów Monte Cassino

6

Mapa
Cena za m²:
263 zł
Powierzchnia:
951,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą