Logo

Działka na sprzedaż, 527,00 m², oferta nr 3/2/02/2026

150 000 zł

285 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Katowice, Zawodzie, Monte Cassino

Działka 527,00 m², oferta nr , 3/2/02/2026, Katowice, Zawodzie, Zawodzie, Monte Cassino
3/2/02/2026 - zdjęcie nr 0
3/2/02/2026 - zdjęcie nr 1
3/2/02/2026 - zdjęcie nr 2
3/2/02/2026 - zdjęcie nr 3
3/2/02/2026 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 527 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

285 zł

Powierzchnia:

527,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą