Logo

Działka na sprzedaż, 360,00 m², oferta nr 4/22/02/2026

50 000 zł

139 zł /m²

Rata 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Wilcze Kąty

Działka 360,00 m², oferta nr , 4/22/02/2026, Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Wilcze Kąty
4/22/02/2026 - zdjęcie nr 0
4/22/02/2026 - zdjęcie nr 1
4/22/02/2026 - zdjęcie nr 2
4/22/02/2026 - zdjęcie nr 3
4/22/02/2026 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 360 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

139 zł

Powierzchnia:

360,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą