Logo

Działka na sprzedaż, 28 000,00 m², oferta nr PAN105510

4 200 000 zł

150 zł /m²

Rata 19 651 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Karwieńskie Błoto Drugie

Działka 28 000,00 m², oferta nr , PAN105510, Karwieńskie Błoto Drugie
PAN105510 - zdjęcie nr 0
PAN105510 - zdjęcie nr 1
PAN105510 - zdjęcie nr 2
PAN105510 - zdjęcie nr 3
PAN105510 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 28000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

28 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą