Logo

Działka na sprzedaż, 1 044,00 m², oferta nr SGHUTA479

183 000 zł

175 zł /m²

Rata 856 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Kampinos

Działka 1 044,00 m², oferta nr , SGHUTA479, Kampinos
SGHUTA479 - zdjęcie nr 0
SGHUTA479 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1044 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

175 zł

Powierzchnia:

1 044,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą