Logo

Działka na sprzedaż, 1 320,00 m², oferta nr 39964

178 200 zł

135 zł /m²

Rata 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Kamienna Góra, Karkonoska

Działka 1 320,00 m², oferta nr , 39964, Kamienna Góra, Karkonoska
39964 - zdjęcie nr 0
39964 - zdjęcie nr 1
39964 - zdjęcie nr 2
39964 - zdjęcie nr 3
39964 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1320 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

135 zł

Powierzchnia:

1 320,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą