Logo

Działka na sprzedaż, 7 039,00 m², oferta nr LESY380

5 000 000 zł

710 zł /m²

Rata 23 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Józefów

Działka 7 039,00 m², oferta nr , LESY380, Józefów
LESY380 - zdjęcie nr 0
LESY380 - zdjęcie nr 2
LESY380 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

710 zł

Powierzchnia:

7 039,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą