Logo

Działka na sprzedaż, 1 502,00 m², oferta nr TTT-000001249

1 150 000 zł

766 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Józefów

Działka 1 502,00 m², oferta nr , TTT-000001249, Józefów
Lokalizacja działki 1502 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

766 zł

Powierzchnia:

1 502,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą