Logo

Działka na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr SGFIDY634

220 000 zł

220 zł /m²

Rata 1 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Józefów

Działka 1 000,00 m², oferta nr , SGFIDY634, Józefów
SGFIDY634 - zdjęcie nr 0
SGFIDY634 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

220 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą