Logo

Działka na sprzedaż, 5 000,00 m², oferta nr 500

1 899 000 zł

380 zł /m²

Rata 8 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Józefów

Działka 5 000,00 m², oferta nr , 500, Józefów
Lokalizacja działki 5000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

380 zł

Powierzchnia:

5 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą