Logo

Działka na sprzedaż, 1 944,00 m², oferta nr SGNUNE579

270 000 zł

139 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jeleń

Działka 1 944,00 m², oferta nr , SGNUNE579, Jeleń
SGNUNE579 - zdjęcie nr 0
SGNUNE579 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1944 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

139 zł

Powierzchnia:

1 944,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą