Logo

Działka na sprzedaż, 17 418,00 m², oferta nr PRP-GS-74344

3 135 000 zł

180 zł /m²

Rata 14 668 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Jędrzejów

Działka 17 418,00 m², oferta nr , PRP-GS-74344, Jędrzejów
PRP-GS-74344 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-74344 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 17418 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

17 418,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą