Logo

Działka na sprzedaż, 1 062,00 m², oferta nr DUGU536

93 000 zł

88 zł /m²

Rata 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jasło

Działka 1 062,00 m², oferta nr , DUGU536, Jasło
DUGU536 - zdjęcie nr 0
DUGU536 - zdjęcie nr 1
DUGU536 - zdjęcie nr 2
DUGU536 - zdjęcie nr 3
DUGU536 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1062 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

88 zł

Powierzchnia:

1 062,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą