Logo

Działka na sprzedaż, 803,00 m², oferta nr KAXI493

180 000 zł

224 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jagodnia

Działka 803,00 m², oferta nr , KAXI493, Jagodnia
KAXI493 - zdjęcie nr 0
KAXI493 - zdjęcie nr 1
KAXI493 - zdjęcie nr 2
KAXI493 - zdjęcie nr 3
KAXI493 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 803 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

224 zł

Powierzchnia:

803,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą