Logo

Działka na sprzedaż, 1 808,00 m², oferta nr GAJU290

360 000 zł

199 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Jagodne Wielkie

Działka 1 808,00 m², oferta nr , GAJU290, Jagodne Wielkie
GAJU290 - zdjęcie nr 0
GAJU290 - zdjęcie nr 1
GAJU290 - zdjęcie nr 2
GAJU290 - zdjęcie nr 3
GAJU290 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1808 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

199 zł

Powierzchnia:

1 808,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą