Logo

Działka na sprzedaż, 1 373,00 m², oferta nr 812/14328/OGS

149 000 zł

109 zł /m²

Rata 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Jabłów

Działka 1 373,00 m², oferta nr , 812/14328/OGS, Jabłów
812/14328/OGS - zdjęcie nr 0
812/14328/OGS - zdjęcie nr 2
812/14328/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

109 zł

Powierzchnia:

1 373,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą