Logo

Działka na sprzedaż, 2 400,00 m², oferta nr 7120/1969/OGS

820 000 zł

342 zł /m²

Rata 3 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Citihome Nieruchomości

Izabela

Działka 2 400,00 m², oferta nr , 7120/1969/OGS, Izabela
7120/1969/OGS - zdjęcie nr 0
7120/1969/OGS - zdjęcie nr 1
7120/1969/OGS - zdjęcie nr 2
7120/1969/OGS - zdjęcie nr 3
7120/1969/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

342 zł

Powierzchnia:

2 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą