Logo

Działka na sprzedaż, 1 325,00 m², oferta nr WOTA571

150 000 zł

113 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Harsz

Działka 1 325,00 m², oferta nr , WOTA571, Harsz
WOTA571 - zdjęcie nr 0
WOTA571 - zdjęcie nr 1
WOTA571 - zdjęcie nr 2
WOTA571 - zdjęcie nr 3
WOTA571 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1325 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

113 zł

Powierzchnia:

1 325,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą