Logo

Działka na sprzedaż, 1 889,00 m², oferta nr KUNA120

179 000 zł

95 zł /m²

Rata 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Grębków

Działka 1 889,00 m², oferta nr , KUNA120, Grębków
KUNA120 - zdjęcie nr 0
KUNA120 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1889 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

95 zł

Powierzchnia:

1 889,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą