Logo

Działka na sprzedaż, 2 385,00 m², oferta nr 2688

299 000 zł

125 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Drabik Nieruchomości

Gorzeń Dolny, Dworkowa

Działka 2 385,00 m², oferta nr , 2688, Gorzeń Dolny, Dworkowa
2688 - zdjęcie nr 0
2688 - zdjęcie nr 1
2688 - zdjęcie nr 2
2688 - zdjęcie nr 3
2688 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2385 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

2 385,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą