Logo

Działka na sprzedaż, 5 300,00 m², oferta nr KOCY644

899 000 zł

170 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Gołków

Działka 5 300,00 m², oferta nr , KOCY644, Gołków
KOCY644 - zdjęcie nr 0
KOCY644 - zdjęcie nr 1
KOCY644 - zdjęcie nr 2
KOCY644 - zdjęcie nr 3
KOCY644 - zdjęcie nr 4
KOCY644 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

170 zł

Powierzchnia:

5 300,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą