Logo

Działka na sprzedaż, 1 400,00 m², oferta nr 342310235

690 000 zł

493 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ABC DOM Biuro Nieruchomości

Głogoczów

Działka 1 400,00 m², oferta nr , 342310235, Głogoczów, Głogoczów
342310235 - zdjęcie nr 0
342310235 - zdjęcie nr 1
342310235 - zdjęcie nr 2
342310235 - zdjęcie nr 3
342310235 - zdjęcie nr 4
342310235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

493 zł

Powierzchnia:

1 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą