Logo

Działka na sprzedaż, 1 167,00 m², oferta nr 5378/260/OGS

222 000 zł

190 zł /m²

Rata 1 039 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Glincz

Działka 1 167,00 m², oferta nr , 5378/260/OGS, Glincz
Galeria

Cena za m²:

190 zł

Powierzchnia:

1 167,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą