Logo

Działka na sprzedaż, 937,00 m², oferta nr BESP-GS-15344

249 000 zł

266 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Drużbice

Działka 937,00 m², oferta nr , BESP-GS-15344, Drużbice
BESP-GS-15344 - zdjęcie nr 0
BESP-GS-15344 - zdjęcie nr 1
BESP-GS-15344 - zdjęcie nr 2
BESP-GS-15344 - zdjęcie nr 3
BESP-GS-15344 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 937 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

266 zł

Powierzchnia:

937,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą