Logo

Działka na sprzedaż, 1 073,00 m², oferta nr RAME119

320 000 zł

298 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Długa Szlachecka

Działka 1 073,00 m², oferta nr , RAME119, Długa Szlachecka
RAME119 - zdjęcie nr 0
RAME119 - zdjęcie nr 1
RAME119 - zdjęcie nr 2
RAME119 - zdjęcie nr 3
RAME119 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1073 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

298 zł

Powierzchnia:

1 073,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą