Logo

Działka na sprzedaż, 456,00 m², oferta nr FZL-GS-198901

270 000 zł

592 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Debrzno

Działka 456,00 m², oferta nr , FZL-GS-198901, Debrzno
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 0
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 1
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 2
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 3
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 4
FZL-GS-198901 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

592 zł

Powierzchnia:

456,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą