Działka na sprzedaż, 2 750,00 m², oferta nr WIL930170
980 000 zł
356 zł /m²
Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Wilsons Nieruchomości
Dąbrowa, Zachodnia

Mapa
Cena za m²:
356 zł
Powierzchnia:
2 750,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą