Logo

Działka na sprzedaż, 28 495,00 m², oferta nr JEWE646

16 500 000 zł

579 zł /m²

Rata 77 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Czerwonak

Działka 28 495,00 m², oferta nr , JEWE646, Czerwonak
JEWE646 - zdjęcie nr 0
JEWE646 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 28495 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

579 zł

Powierzchnia:

28 495,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą